אודות

משרד הפרסום אביב מדיה הוא יותר ממשרד פרסום טיפוסי, הרבה מעבר לכך, הוא שותף לדרך, שותף לחזון, שותף להצלחה וחלק בלתי נפרד מההתמודדות עם האתגרים המשתנים של לקוחותינו. אנו עובדים במעורבות גבוהה איתכם, ורואים אתכם הלקוחות כשותפים של ממש, אנו מהווים חלק אינטרגלי ממערך השיווק שלכם. אנחנו מאמינים שמהלכים שיווקיים מוצלחים הם שילוב של תוכנית פעולה מושכלת לצד קריאייטיב מבודל ורלוונטי לצרכי הלקוח. התשוקה שלנו היא ליצור עבורכם ויחד להמריא כמה שיותר גבוה.

במשרד שלנו נמצא צוות עובדים מקצועי, שירותי ומלא מוטיבציה שישמח לצעוד לצידכם ולהוביל אתכם לעוד ועוד הצלחות.

חשיפה ופרסום אפקטיבי

היכן נמצא קהל היעד שלכם ? בדרך לעבודה, גולש בפייסבוק, יושב בבית קפה, משחק עם הילדים, צופה בטלויזיה.

היכולת שלנו היא ליצור חשיפה למסרי המותג שלכם בכל מקום בו הקהל שלכם נמצא או גולש ובכך אנו דואגים לשבת לו טוב, טוב (ובנחת) בראש ובתודעה שלו. תפקידינו הוא למצוא את המקום בו נוכל לחשוף אותו לתכנים שלכם, ואם אין מדיה כזאת – אנו ניצור אותה בשבילכם!

התחייבות לשירות הטוב ביותר

אביב מדיה, מתחייבת, לתת את השירות הטוב ביותר, לא משנה מתי, מתחייבים לעשות את המירב כדי להשיג עבורכם את התוצאות הטובות ביותר, מתחייבים להתאמה פרטנית וכלכלית תקציבית לכל לקוח וצרכיו האישיים, מתחייבים שתקבלו תמורה עבור כספכם והשקעתכם, מתחייבים שתהיו מרוצים.

כי רק כך, אנו מאמינים, תמשיכו לדבר עלינו, ולקוחות אחרים ידברו עליכם.

 

אביב מדיה – רואים תוצאות בשטח!

 

צור איתנו קשר

באפשרותך לפנות אלינו באמצעות הטופס או ישירות:
טלפון: 077-428-0054, 053-2202753
דוא"ל: office.avivmedia@gmail.com

שם מלא:
כתובת דוא"ל:
נושא:
תוכן ההודעה:
אמנת השירות שלנו

אביב מדיה, מתחייבת, לתת את השירות הטוב ביותר, לא משנה מתי, מתחייבים לעשות את המירב כדי להשיג עבורכם את התוצאות הטובות ביותר, מתחייבים להתאמה פרטנית וכלכלית תקציבית לכל לקוח וצרכיו האישיים, מתחייבים שתקבלו תמורה עבור כספכם והשקעתכם, מתחייבים שתהיו מרוצים. כי רק כך, אנו מאמינים, תמשיכו לדבר עלינו, ולקוחות אחרים ידברו עליכם.

רואים תוצאות בשטח

אם אתה מחפש מישהו שלא רק ידבר וייתן לך עצות אלא גם ידע לתת לך תוצאות בשטח - אביב מדיה היא חברת הפרסום בשבילך. אצלנו רואים תוצאות בשטח, כל תוצאה שנגדיר ביחד, אנו יודעים לספק אותה בצורה הטובה ביותר : לידים לארגון שלכם, מכירות של מוצרים בפועל, מקסום חשיפות בפני קהלי היעד שלכם, העלאת אחוזי ונתונים מכירה/סגירה/טלפון/פעולה/פגישה או כל דבר אחר אותו נגדיר.

נסו אותנו - ותראו תוצאות בשטח

פתרונות פרסום יצירתיים

עוד חברות פרסום שסתם אומרות לך "שים מודעה פה"..שים באנר כאן".. לא חסר, זה הכי קל. אם אתה מחפש חברת פרסום שתחשוב מחוץ לקופסה עבורך אביב מדיה היא חברת הפרסום בשבילך. אם תשאל את הלקוחות שלנו תראה שהם יאמרו לך פה אחד - "הם יוצרים פתרונות פרסום לא קונבנציונליים", וזה בדיוק מה שאנחנו עושים, אנו נמצא לך אפיקי וערוצי פרסום שבכלל לא חשבת עליהם, ואם כן חשבת עליהם אנו נדע להוציא את זה לפועל, ולספק לך את התוצאות שאתה צריך.

אביב מדיה - יוצרים פתרונות פרסום